Avşa Adası Konaklama Yerleri

Avşa Adası konaklama Yerleri açısından oldukça gelişmiş, popüler bir tatil ve turizm merkezidir. Avşa Adası Konaklama yerleri olarak apartlar, apart pansiyonlar, apart hoteller, pansiyonlar, oteller, butik oteller, moteller, müstakil kiralık evler, kiralık daireler, kiralık yazlıklar, kiralık villalar bulunmaktadır.

Konaklama’da inanın ki Avşa Adası Marmara Bölgesinde en yoğun olan yer’dir diyebilirim. Ada’ya indiğinizde görüceksiniz ki sanki burası sadece konaklama yerlerinden ibaret. Avşa Adasının merkezinde adım başı Otel, apart ve pansiyon bulacaksınız. Yer bulmakta eminim hiç sorun çekmeyeceksiniz.

Adaya geldiğinizde nerede konaklayacağım diye hiç dert etmeyin. Gemiden indiğinizde sizleri konaklama yerlerinin çalışanları karşılayacaktır. Bunlar size boş otel’de, pansiyon’da yerimiz var diyerek kapmaya çalışırlar. Fakat kesinlikle orada ücret isterlerse vermeyin. Böyle birşey olduğunu hiç duymadım. fakat olurda isterlerse vermeyin. Mutlaka ödemeyi konaklayacağınız yerde yapın. Yabancı olduğunuz için belki sizi kandırmaya çalışabilirler.
Avşa Adasına geldiğinizde şöyle etrafı bir dolaşın, yelerin fiyatlarını öğrenin, size gösterilen oda’yı dolaşın bakın ona göre karar verin. Kliması, 24 saat sıcak suyu, televizyonu ve balkonu olan bir konaklama yeri en ideal’dir. Bunların içinde en çok pansiyonlar tercih edilmektedir ve sayısı oldukça fazladır. Genellikle arkadaş gurubuyla tatile gelenler, konaklama’da burayı tercih etmektedir.

Eğer konaklayacağınız yerin havuzlu olmasını istiyorsanız, bunlar otellerdir ve 400-500 metre mesafededir. Denize sıfır oteller de bulunmaktadır. Otellerde konaklama ücretleri apart ve pansiyonlara göre birazcık daha fazladır. Geceleri canlı müzik yapılmaktadır. Sizlere kalıcağınız yer olarak tavsiye edeceğim denize sıfır yada havuzlu otellerdir. Konaklamada rahat edeceğiniz ve fiyat bakımında orta seviyede olduğu için herkese ideal yerlerdir.

Avşa Adası Konaklama için ev, daire, yazlık ve villa da kiralayabilmeniz mümkün. yazlık ve villalar fiyat bakımından en yüksek olan yerleridir. Bunların fiyatları 250tl ile 550tl arasındadır. Ful eşyalıdır birçok ihtiyacınızı karşılar ve havuzludur.

Avşa Tatil Adası yaz sezonunda Marmara Bölgesinde tatil için en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Gazetelerde televizyonlarda adayla ilgili bir çok haberlerini görebilirsiniz. Sizinde burada konaklamak, huzurlu, sakin yada delidolu bir tatil yapmak hakkınız. İyi Tatiller dileriz.