Avşa Adası Ciner Otel

0 / 5
Favorilere ekle Compare

AVŞA ADASI KONAKLAMA

İstanbul'a yakın tatil yerlerinden biri olan Avşa Adası, konaklama açısından da bütçenize uygun fırsatlar sunmaktadır. Avşa'da Konaklamayı düşüneceğiniz apart, otel, pansiyon, motel için kış ayından rezarvasyon yaptırmayı unutmayın.

AVŞA ADASI DENİZİ

Avşa Adası halk plajında bazı kısımlarda deniz dibinde yosun bulunabilir. Bunun nedeni iskeleye gelen gemilerdir. Gemiler yosunları ileri doğru taşıdığı için deniz dibinde yosun oluyor. Avşa Adası tertemiz bir denize sahip ancak yosunlar ile hiç bir şekilde karşılaşmak istemiyorsanız Avşa Adası koylarına gitmeyi tercih edebilirsiniz.

AVŞA ADASI PLAJLARI

Avşa Adası plajı tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak hizmet etmektedir. Sahil boyunca bu şekilde devam etmektedir. Ücret alınan kısım sadece sahilde yer alan beach lerdir. Beachlerde de oturma ücreti değil, sadece yediğiniz ve içtiğiniz şeylerin ücretini ödüyorsunuz, Avşa Adası sahilinde plaj ve şezlongları her yerde görmeniz mümkün.

AVŞA ADASI BİSİKLET TURU

Avşa Adası’nda yapabileceğiniz en güzel sporlardan birisi ise bisiklet sürmeniz olabilir. Ülkemizde bisiklet sevdalılarının olduğunu biliyorum ve Avşa Adası bu kişiler için vazgeçilmez hale gelebilir. Avşa Adası’na bisikletiniz ile kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Avşa Adası Ciner Otel

Avşa Adası Ciner Otel

Okuyucu Puanımız
[Total: 0 Ortalama: 0]
  • Listeleme Kategorileri Konaklama
  • Konum / Bölge Avşa Adası
  • Bina Özelliği ASANSÖRLÜ, BAHÇELİ, TERASLI, GÜNEŞ ENERJİSİ, ISI YALITIMI, SES YALITIMI, APARTMAN, TELEFON, SU DEPOSU, OTOPARK, MARKET, ÇAMAŞIRHANE, İNTERNET
  • Oda Özellikleri TV, UYDU, 24 SAAT SICAK SU, EŞYA DOLAPLARI, BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, KLİMA, KABLOSUZ İNTERNET, SAÇ KURUTMA MAKİNESİ, MUTFAK ARAÇ VE GEREÇLERİ, EMANET KASA, MİNİ BAR
  • Odalar YATAK ODASI, OTURMA ODASI, MUTFAK, AMERİKAN MUTFAK, BANYO-WC, İNTERNET