Ahmet Uzun Pansiyon

0 / 5
Favorilere ekle Compare

AVŞA KONAKLAMA

Avşa’da konaklama için bir çok alternatifiniz mevcuttur. Ailenizle birlikte kalabileceğiniz, klimalı, konforlu, bütçenize uygun apartlar bulunmaktadır. Ayrıca 5 yıldızlı Lüks Oteller, Tatil köyleri ve Pansiyonlar gibi yüzlerce konaklama tesisi mevcuttur.

Evet Toplam 3 tane cami bulunmaktadır. Avşa mahallesinde 2, yiğitler mahallesinde 1 cami bulunmaktadır.

Avşa Adasında banka şubesi bulunmamaktadır. Fakat 4 adet banka atm’si bulunmakta. Bunlar Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Ziraat Bankasıdır. Bankada yapabileceğiniz tüm işlemleri Avşa Postanesinden yapabilmeniz mümkün.

Avşa Adasına bayram günlerinde önceden rezervasyon yaptırmadan gelirseniz kalacak yer malesef bulamazsınız. Daha doğrusu sadece bayram günlerinde değil Avşaya gelmeyi düşünenler önceden rezarvasyon yaptırmaları bence daha akıllıca olucaktır. Çünkü adaya talep büyük.

Avşa yakınlarında 1935 1954 yıllarında 2 büyük deprem olmasına rağmen adanın granit üstüne kurulu olması nedeniyle depremden etkilenmemiştir.

Avşa Adasında Balıkçılık, avcılık, dalış, doğa gezi turları, su sporları, lunapark, fotoğrafçılık, at, bisiklet ve motorsiklet turları gibi aktiviteler yapabilirsiniz.

Avşa Adasında Karadut plajı, tavşanlı ve çiflik mevki ile yiğitler mahallesi arası bir çok koy ve plaj kadınlar için uygundur.

Avşa Adası Balıkesir, İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Çanakkale nüfusu kalabalık olan illere yakınlığından dolayı tercih edilmektedir. Ulaşım kolaylığı ve farklı ambiyansı tatilcileri kendine çekmektedir.

Evet, Avşa’da doğa yürüyüşleri yapılmaktadır. Avşa’nın doğasını ve mis gibi ada ve deniz kokusunu almak için bir fırsattır.

Sayfa Tasarımını Seç
Header Pozisyonu
Alt menü stili