AVŞA ADASI KONAKLAMA

İstanbul'a yakın tatil yerlerinden biri olan Avşa Adası, konaklama açısından da bütçenize uygun fırsatlar sunmaktadır. Avşa'da Konaklamayı düşüneceğiniz apart, otel, pansiyon, motel için kış ayından rezarvasyon yaptırmayı unutmayın.

AVŞA ADASI DENİZİ

Avşa Adası halk plajında bazı kısımlarda deniz dibinde yosun bulunabilir. Bunun nedeni iskeleye gelen gemilerdir. Gemiler yosunları ileri doğru taşıdığı için deniz dibinde yosun oluyor. Avşa Adası tertemiz bir denize sahip ancak yosunlar ile hiç bir şekilde karşılaşmak istemiyorsanız Avşa Adası koylarına gitmeyi tercih edebilirsiniz.

AVŞA ADASI PLAJLARI

Avşa Adası plajı tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak hizmet etmektedir. Sahil boyunca bu şekilde devam etmektedir. Ücret alınan kısım sadece sahilde yer alan beach lerdir. Beachlerde de oturma ücreti değil, sadece yediğiniz ve içtiğiniz şeylerin ücretini ödüyorsunuz, Avşa Adası sahilinde plaj ve şezlongları her yerde görmeniz mümkün.

AVŞA ADASI BİSİKLET TURU

Avşa Adası’nda yapabileceğiniz en güzel sporlardan birisi ise bisiklet sürmeniz olabilir. Ülkemizde bisiklet sevdalılarının olduğunu biliyorum ve Avşa Adası bu kişiler için vazgeçilmez hale gelebilir. Avşa Adası’na bisikletiniz ile kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Avşa Adası Feribot Saatleri Nelerdir?

281 görüntülenmeAvşa Adası Feribot Sorunu
0

Avşa Adası Feribot Saatleri Nelerdir?Okuyucu Puanımız
[Total: 0 Ortalama: 0]
Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.